Ligno mat

mareriály pro truhláře
materiály pro truhláře
Plošný
materiál
Přední plochy
nábytku
Nábytkové
kování
Ostatní
sortiment

OSB DESKY, OSB3 FIRESTOP, OSB3 AIRSTOP

Akční ceny OSB desek

OSB desky jsou nejrozšířenější a nejoblíbenější dřevoštěpkové desky určené především pro konstrukční stavební účely. Využít je lze jak v interiéru, například jako podkladová vrstva podlah nebo konstrukční materiál vnitřních příček, tak v exterieru - kompletně při realizaci dřevostaveb, nebo jako podkladová vrstva pod střešní krytinu. Mezi hlavní přednosti OSB desek patří vysoká pevnost, nosnost a také odolnost vůči vlhkosti.

  

OSB DESKY KRONOSPAN

Kronospan OSB superfinish eco

Desky Kronospan OSB SUPERFINISH ECO jsou víceúčelové desky vyráběné unikátní technologií lepení orientovaných dřevěných třísek ve třech vrstvách. Ve vrchních vrstvách jsou orientovány podélným směrem, ve středové vrstvě jsou orientovány příčným směrem. Rozměry, tvar a směrová orientace třísek v jednotlivých vrstvách maximálně využívají přirozené vlastnosti dřeva k dosažení těch nejlepších mechanicko-fyzikálních parametrů desek Kronospan. OSB desky neobsahují přirozené vady rostlého dřeva (suky, praskliny apod.). Velikost třísek v povrchové vrstvě umožňuje vyniknout přirozené struktuře, barvě a rustikalitě přírodního dřeva a přináší tak nové možnosti v interiérovém designu.

Typy desek Kronospan OSB:

Specifika:

Použití OSB desek:

Ve stavebnictví zejména při suché výstavbě obytných domů, dřevostaveb, nízkoenergetických, pasivních a ekologicky ohleduplných budov. Vhodné jsou rovněž pro bytové nástavby, hospodářské objekty a rekonstrukční práce všeho druhu jako:

Dále své uplatnění nacházejí desky OSB SUPERFINISH ECO v nábytkářství (např. jako kostry pro čalouněný nábytek, nábytkové prvky, výplně dveří) ve výstavnictví (konstrukce stánků, pódií, výroba billboardů apod.) při výrobě palet, obalových materiálů při výrobě kontejnerů, obytných buněk jako materiál širokého opatření ve skladovém hospodářství (regály apod.).

Dokumenty:

 

DESKY KRONOSPAN OSB AIRSTOP

Kronospan OSB airstopfinish eco

Desky OSB AIRSTOP zachovají nejcennější vlastnosti OSB desek, a přitom se velmi úzce zaměřují na potřeby současného trendu ve výstavbě moderních nízkoenergetických a zejména pasivních dřevostaveb, požadujících zvýšené nároky na neprůvzdušnost obvodového pláště.

Základem je deska OSB 3 (nosná deska pro použití ve vlhkém prostředí). Na tuto desku je aplikována kašírováním speciální fólie na bázi celulózy. Fólie snižuje rozdíly v heterogenitě desek, které tak získávají přesně definované hodnoty neprůvzdušnosti a difúzního odporu

 Specifika:

Použití:

Dokumenty:

 

Všechny uvedené ceny jsou bez DPH. Pro bližší informace ohledně OSB desek nás neváhejte kontaktovat, rádi vám odpovíme!

logo lignomat © Copyright Ligno mat s.r.o.