Ligno mat

mareriály pro truhláře
materiály pro truhláře
Plošný
materiál
Přední plochy
nábytku
Nábytkové
kování
Ostatní
sortiment

NÁBYTKOVÉ KOVÁNÍ BLUMBlum logo

Závěs Blum

Nábytkové kování Blum patří mezi nejkvalitnější nabízené kování na trhu. Na této stránce proto naleznete detailně zpracované kategorie nábytkového kování Blum v kategoriích: Výklopy, Výsuvy, Závěsy a Technologie nábytkového kování Blum.

Veškeré technické informace k níže uvedenému přehledu nábytkového kování Blum naleznete zde:

 

nábytkové KOVÁNÍ BLUM - VÝKLOPY

 U výklopů Blum se dá čely pohybovat směrem nahoru, čímž je umožněn volný přístup k prostoru uvnitř všech horních skříněk. Výklopy Blum AVENTOS Vás přesvědčí vysoce komfortní obsluhou: výklopy se dají snadno otevřít, v každé požadované pozici zastavit, a díky Blum Blumotion (viz Technologie pohybu kování Blum na konci stránky) se zavírají měkce a tiše. Vysoká stabilita, elegantní design a dlouhá životnost jsou další výhody výklopů Blum AVENTOS.

Typy výklopů nábytkového kování Blum:Blum Aventos HL

 

Blum Aventos HF

Blum Aventos HSBlum Aventos HK-S

 

 

nábytkové KOVÁNÍ BLUM - VÝSUVY

Nábytkové systémy výsuvů Blum pracují skvěle v kuchyni, v koupelně, v obývacím pokoji i v ložnici, stejně jako v kanceláři. Pro tyto různé prostory bytu nabízíme vhodná řešení – vedení pro dřevěné zásuvky a kompletní systémy výsuvů Blum z kovu.

Nezávisle na plném nebo lehkém naložení výsuvů, měkkém nebo rázném posouvání – díky Blumotion se výsuvy Blum vždy zavírají měkce a tiše.

Typy výsuvů nábytkového Blum:


Blum Tandembox plusBlum Tandembox Intivo - drevoBlum Tandembox Intivo - sklo

Blum TandemBlum MetaboxBlum Standard

 

 

nábytkové KOVÁNÍ BLUM - ZÁVĚSY

Nábytkové závěsy spojují dvířka skříňky s korpusem. V závislosti na typu závěsu se dvířka dají otvírat v různě velkém úhlu.

Typy závěsů nábytkového kování Blum:

 

Blum clip topBlum Clip top blumotionBlum Modul

 

 

Technologie nábytkového kování blum

Blum Blumotion

Společnost Blum drží pozici jednoho z největších a nejlepších výrobců nábytkového kování nejen díky bezvadnosti finálních výrobků, ale také díky neustálým inovacím a vývoji nových technologií. Níže se dočtete podrobnosti technoligii řešení Blum, kterými disponuje nábytkové kování Blum.

 

BLUM BLUMOTION

Dvířka, výklopy a výsuvy se tudíž pyšní měkkým a tichým dovíráním, bez přibouchnutí či odpružení. Nezáleží na tom, s jakým švihem dvířka, výklopy a výsuvy zavíráte, nezáleží na tom, zda jsou plně nebo lehce naloženy – díky Blumotion se všechny zavírají měkce a tiše. Čím ráznější pohyb, o to silnější účinek.

Blum Blumotion

 Přednosti Blum Blumotion:

 

 

 

BLUM SERVO-DRIVE

Nový elektrický způsob otvírání! Krátké ťuknutí na čílko bez úchytky nebo jemné zatažení za úchytku stačí, a zásuvky i čelní výsuvy se otevřou automaticky elektrickým způsobem. To zajistí více volnosti obsluhy i pohybu a vysoký komfort otvírání pro každou obývací místnost.

Přednosti Blum Servo-drive:Blum Servo-drive

 

 

BLUM TIP-ON

Automatizované otvírání systémů výsuvů! S TIP-ON, mechanickým otvíráním, otevřete bezúchytková čela u zásuvek a výsuvů bez sebemenší námahy – stačí na ně jen jednou ťuknout.

Přednosti Blum Tip-on:Blum Tip-on

 

 

BLUM ORGA-LINE

S Orga-line poskytuje firma Blum vysoce hodnotný systém vnitřního členění pro zásuvky a čelní výsuvy nábytku. Prostřednictvím svých variabilně použitelných misek, příčných i podélných dělení přináší Orga-line pořádek do každého čelního výsuvu a do každé zásuvky. 


Přednosti Blum Orga-line:
  • Vyrobeno z ušlechtilé nerez oceli
  • Vhodné do myčky nádobí
  • Předměty jsou uspořádány podélně i příčně
  • Optimální využití úložného prostoru
Blum Orga-lineBlum Orga-lineBlum Orga-line
 
 
Pro bližší informace a aktuální ceny nábytkového kování Blum nás neváhejte kontaktovat, rádi vám odpovíme!
logo lignomat © Copyright Ligno mat s.r.o.