Ligno mat

mareriály pro truhláře
materiály pro truhláře
Plošný
materiál
Přední plochy
nábytku
Nábytkové
kování
Ostatní
sortiment

 

Na stránce naleznete lamino desky DDL, lamino Pfleiderer, lamino Kaindl

LAMINO DDL

Lamino DDL natur concept

 

DDL představuje novou kolekci lamino desek 2012 – 2014. Kromě osvědčených dekorů kolekce obsahuje 6 nových UNI dekorů a 20 trendových dekorů z nabídky předních evropských výrobců dekorativních papírů. Celá kolekce včetně 26 novinek je v tloušťce 18 mm skladem. S novou kolekcí vychází i zcela nový katalog laminovaných desek, který kromě svého designu zaujme také skutečně velkými vzorky dekorů ve formátu 100 x 75 mm a reálných strukturách povrchů.

Lamino desky DDL jsou určeny pro vnitřní použití – výroba nábytku. Nejsou určeny jako nosné desky, ani jako součást konstrukčních prvků a nejsou vhodné pro použití v exteriérech.

Standardní formáty:  

Povrchové struktury:

DEKORY LAMINO DDL

 

LAMINO DDL NATUR CONCEPT

Lamino DDL Natur concept

Dřevozpracující družstvo DDL Lukavec přichází na trh s novou generací nábytkových desek pod názvem Natur Concept. Jako zodpovědný výrobce nábytkových desek volí při jejich výrobě ty nejkvalitnější materiály a ověřené  technologické postupy, díky kterým docílí jak vysoké kvality v oblasti mechanicko-fyzikálních vlastností, tak i zdravotní nezávadnosti a požadovaných ekologických standardů. Natur Concept se tím stává optimálním materiálem pro výrobu silně namáhaného nábytku v dětských pokojích či v kuchyních.

 

LAMINO KAINDL

Lamino Kaindl

Okolo 200 dekorů na inovativních povrchových strukturách, které jsou tak tvrdé, že jsou odolné proti poškrábání. Tak charakterizuje společnost Kaindl svoje lamino desky.

Standardní formát: 2800 x 2070 mm

Tloušťky: 8,16, 19, 25, (28 MDF) mm

Přednosti:

Dekory lamino Kaindl

 

LAMINO PFLEIDERER

Lamino Thermopal

Značka Thermopal nově patří do skupiny společnosti Pfleiderer. Lamino deska Pfleiderer je povrchově upravená dřevotřísková (DTD) nebo dřevovláknitá (MDF) deska s oboustranně nalisovaným HPL laminátem tloušťky 0,8 mm ve vysokém lesku. Povrch DTL Pfleiderer je potažen ochrannou fólií. Lamino Pfleiderer vyniká výjimečným designem a je určen pro všestranné použití v interiérech. HPL laminát Pfleiderer je možno objednávat i samostatně v rozměru 2750 x 2020 mm.

DTS systém Pfleiderer znamená, že každý dekor si můžete objednat s libovolnou povrchovou strukturou a na kterémkoliv nosiči!

Standardní formáty: 2750 x 2050 mm
Tloušťky:  7, 8, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 22, 25, 28, 30, 38 , 40 mm

  

DEKORY LAMINO pfleiderer

Přehled dekorů Thermopal:

 

Pro více informací a aktuální ceník pro lamino DDL, Thermopal, Pfleiderer nás neváhejte kontaktovat, rádi vám odpovídme!

logo lignomat © Copyright Ligno mat s.r.o.